International Strategy Workshop

kompas

Interesuje Cię doradztwo strategiczne? Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy doradcy strategicznego? International Strategy Workshop jest właśnie dla Ciebie.
Już po raz 11 najlepsi studenci z wiodących uczelni oraz konsultanci OC&C z całego świata spotkają się na 4-dniowych warsztatach, aby wspólnie wziąć udział w case study polegającym na rozwiązywaniu problemów jednego z naszych klientów. Tym razem miejscem spotkania będą Paryż i La Rochelle.
Podczas warsztatów w dniach 18-22 listopada 2015r. będziesz miał okazję pracować nad projektami strategicznymi oraz wziąć udział w szkoleniu na temat najważniejszych zagadnień z dziedziny konsultingu strategicznego. Czeka Cię też świetna zabawa w gronie studentów i pracowników OC&C z Brazylii, Holandii, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.
Jesteś studentem i myślisz o karierze w konsultingu? Czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim oraz wykaz ocen w języku polskim na adres: recruitment@occstrategy.pl

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/events/901382853263188   oraz na: www.occstrategy.com/weknowyoucan