Trwają zapisy do programu UE & CIMA

Ruszają zapisy do programu UE & CIMA.
Spotkanie informacyjne 21 października, sala 2E, godz. 15:00.
Od tego roku akredytacja objęła też studia magisterskie!

20 października 2015 ruszają zapisy do programu UE & CIMA (od tego roku również dla studentów studiów magisterskich), dzięki któremu możesz zdobyć międzynarodowy, renomowany certyfikat  rachunkowości zarządczej (CBA lub DMA) już podczas studiów. CIMA daje możliwość zwolnienia z większości wymaganych egzaminów w ramach przedmiotów na Twoim kierunku, co w połączeniu z zaliczeniem jednego, dodatkowego egzaminu w centrum CIMA, zapewnia profesjonalną kwalifikację zawodową już na starcie kariery.

Zapraszamy na dni otwarte CIMA 21. października na targach pracy w budynku DCINiE (biblioteka), w godzinach 10:00-15:00, które zostaną zakończone spotkaniem informacyjnym o godzinie 15:00, w sali 2E, w którym udział wezmą Shane Balzane, Head of Syllabus Development oraz Jakub Bejnarowicz, Head of CIMA CEE. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej, a także wygrać atrakcyjne nagrody, w tym głośniczki bluetooth, selfie stick i energy drinki. Osobom, które mają w tym czasie zajęcia, wydawane będą zaświadczenia o uczestnictwie.

Program adresowany jest do studentów studiów licencjackich i magisterskich kierunków FiR (ZIF), Bachelor i Master Studies in Finance.

Facebook – wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1194539863905986/

kilka zdjęć ze spotkania organizacyjnego