Ambasada Francji w Polsce zaprasza na Salon Wirtualny

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France organizują Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl od 16 do 27 listopada 2015 r.

Salon jest organizowany on-line na stronie: www.e-campusdofrancji.pl i udział jest bezpłatny.

Jesteś licealistą, studentem lub absolwentem? Poszukujesz pracy lub stażu? Planujesz swoją karierę lub studia? Ten Salon jest dla Ciebie!

Salon Wirtualny www.e-campusdofrancji.pl proponuje dostęp do interaktywnych modułów z udziałem 35 szkół francuskich i 7 firm:

Odwiedź Salon Wirtualny i zapoznaj się z informacjami na temat studiów we Francji, podwójnych dyplomów francusko-polskich, stypendiów, zakwaterowania oraz kosztów życia we Francji.

Odkryj ofertę uczelni francuskich uczestniczących w Salonie i weź udział w czatach tematycznych na żywo z przedstawicielami szkół,

Zapoznaj się z ofertami staży i pracy firm obecnych na Salonie, pozostaw swoje CV i weź udział w czatach na żywo z potencjalnym pracodawcą!

Dołącz do nas już dziś na stronie: www.e-campusdofrancji.pl

Zarejestruj się na stronie i weź udział w losowaniu biletu lotniczego w dwie strony do Francji!

Zaplanuj swoje studia lub aplikuj o pracę lub staż nie wychodząc z domu!

Więcej informacji: http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/2015/09/28/wirtualny-salon-dla-studentow-e-campus-do-francji-od-16-do-27-listopada-2015/