Spotkanie informacyjne "Intensywny kurs języka niemieckiego oraz studia magisterskie"

Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz Oliver Tettenborn z IHI Zittau zapraszają na spotkanie informacyjne "Intensywny kurs języka niemieckiego oraz studia magisterskie" , które odbędzie się 05.11.2015 o godz. 11.30, budynek CKU, sala 104.

IHI Zittau to wydział TU Dresden jednego z najlepszych uniwersytetów w Niemczech ("Exzellenzuniversität").

IHI Zittau oferuje studia magisterskie (II-go stopnia) na czterech kierunkach:

- Biotechnologia i ekologia stosowana

- Etyka biznesu i zarzadzanie odpowiedzialnością społeczną

- Zarządzanie międzynarodowe

- Zarządzanie projektami

Przed przyjęciem na studia, zagraniczni studenci mogą zdać egzamin DSH (Deutsche Sprachprűfung fűr den Hochschulzugang) na IHI Zittau. IHI Zittau oferuje również intensywne kursy językowe z języka niemieckiego na poziomie A2, B1, B2 i C1.