Konkurs na prowadzenie księgarni na terenie uczelni

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłasza konkurs ofert na prowadzenie księgarni na terenie uczelni.

Warunki prowadzenia księgarni:

Warunki udziału w konkursie:

Doświadczenie w pracy na rynku księgarskim w tym prowadzenie księgarni przez okres min. 2 lat. Pożądane doświadczenie w prowadzeniu księgarni na uczelni wyższej.

Kryteria oceny ofert

Zawartość ofert :

Oferty winny zawierać:

Wyłoniony dzierżawca wpłaci przed podpisaniem umowy kaucję w wysokości 3 stawek czynszu miesięcznego.

Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Termin otwarcia księgarni 01.12.2015 r.

Oferty należy składać do dnia 16.11.2015 w godz. 9:00 - 14:00 w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, bud A1, pok. 26

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyn oraz przerwania konkursu na każdym etapie.