Laboratorium tradingowe OSTC

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na bezpłatne zajęcia do laboratorium tradingowego OSTC. Warsztaty będą odbywały się co dwa tygodnie w czwartki, w godzinach 15-17. Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych Managerów OSTC korzystając z profesjonalnego oprogramowania tradingowego poznacie m.in.:

-zasady handlu na giełdach światowych,

-techniki zarządzania ryzykiem,

-podstawy analizy technicznej i fundamentalnej.

OSTC to liczący się na globalnym rynku finansowym zespół zawodowych traderów aktywnych na największych giełdach instrumentów pochodnych jak NYSE Euronext, CME, Eurex i ICE.

Zapisz się na zajęcia i zrób pierwszy krok w stronę kariery na rynku finansowym!

warsztaty_ostc