Dzień Sukcesu już 10 grudnia

Każdy z nas może osiągnąć sukces! Wyznacz sobie cele i zacznij działać! Szukasz inspiracji? Przyjdź na „Dzień Sukcesu” i poznaj ludzi, którym udało się spełnić marzenia.

Dla uczestników przewidzieliśmy trzy bezpłatne prelekcje poświęcone wybranym zagadnieniom z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, coachingu, planowania własnej kariery czy skutecznej komunikacji. Projekt odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, jednak do wzięcia w nim udziału zapraszamy wszystkich wrocławskich studentów. Nauczymy Cię tego, czego nie nauczy Cię żadna uczelnia!

Widzimy się już 10 grudnia o godz. 15:30 w sali 4W.