Ranking - Najlepsi z Najlepszych

Studia to czas ciężkiej pracy. Godziny spędzone w bibliotece, nieprzespane noce - wszystko po to, aby zapewnić sobie jak najlepszy start na drodze do kariery. Jeżeli planujesz rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w projekcie Ranking - Najlepsi z Najlepszych.

To już 20. edycja, podczas której nagradzamy najbardziej zaangażowanych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz oddziału zamiejscowego w Jeleniej Górze. To moment, w którym studenci pragnący się rozwijać mogą zapoznać się z ofertą potencjalnych pracodawców.

W tej edycji chcemy szczególnie docenić studentów wyróżniających się nie tylko bardzo dobrymi wynikami w nauce, ale również chęcią do pracy, która pozwala zdobyć szereg wymaganych przez pracodawców umiejętności i kompetencji. Możecie się zgłaszać już od 23 listopada.

Gala projektu Ranking - Najlepsi z Najlepszych odbędzie się 15. grudnia 2015r. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę w najlepszy z możliwych sposobów - czekamy na Twoją aplikację. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na www.ranking.wiggor.pl.