Akademia talentów

Akademia tuż tuż, wysłałeś już swoją aplikację czy nadal się zastanawiasz?

Jeżeli chcesz nabyć dodatkową wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych, rozwinąć umiejętności menadżerskie, a także stworzyć sieć kontaktów to nie mogłeś trafić lepiej!

Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej zachęcamy do wzięcia udziału w sztandarowym projekcie Forum Edukacji Biznesowej - Akademii Talentów!

Pięć etapów projektu, wiedza, rywalizacja, wyłonienie najlepszych uczestników, płatne staże w partnerskich firmach – tak w skrócie można opisać Akademię.

Pierwszy etap zmagań odbędzie się 18.11.2015. Nie pozwól, żeby ominęła Cię taka szansa!

Zapisy na: www.at.ue.wroc.pl

Link do wydarzenia Akademii Talentów: