Projekt Sport też Biznes!

Już 25 listopada Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów zaprasza na kolejną, czwartą edycję projektu Sport też Biznes! Podczas konferencji istotne osobistości świata sportu opowiadają, w jaki sposób łączą wspomniany sport z biznesem.

W ramach najbliższego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania Tomasza Urbaniaka, który wprowadził do Polski i z powodzeniem wypromował GoPro; Michała Łopacińskiego - komentatora sportowego, który przedstawi nam kulisy wydarzeń sportowych; Martina Kaczmarskiego - kierowcy rajdowego, który wytłumaczy nam pojęcie antybiznesu w sporcie oraz Macieja Zielińskiego - koszykarza, który przybliży nam świat sportu zawodowego.

Pierwsza prelekcja odbędzie się o godzinie 10:00 w sali 4W Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wstęp jest całkowicie darmowy - zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco - wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znaleźć można pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1681558178722663/

Serdecznie zapraszamy!