XV edycja Konkursu na najlepszą pracę z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych

Rzecznik Finansowy wraz z Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej oraz Gazetą Ubezpieczeniową, ogłaszają rozpoczęcie XV edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych.

Konkurs obejmuje:

- prace doktorskie obronione w latach 2013 - 2015,

- prace magisterskie, licencjackie i podyplomowe obronione w okresie od października 2014 r. do końca 2015 r.

Zwracamy się do absolwentów wyższych uczelni, doktorów, promotorów prac, a także władz uczelni, wydziałów, instytutów i katedr, w których przygotowywane są prace z zakresu ubezpieczeń gospodarczych i społecznych o zgłoszenie do konkursu najlepszych prac z tych dziedzin.

Zgłoszenie może być dokonane przez:

- autora pracy;

- jej promotora;

- władze uczelni, wydziału lub instytutu gdzie przeprowadzono postępowanie kwalifikacyjne (obrona pracy, egzamin), którego podstawę stanowiła zgłoszona do Konkursu praca.

Wymogiem zgłoszenia jest bardzo dobra ocena pracy dokonana przez promotora (w przypadku rozpraw doktorskich - jego opinia) oraz co najmniej dobra ocena uzyskana w postępowaniu zakończonym nadaniem stopnia magistra lub licencjata.

Do Konkursu nie mogą być zgłaszane prace nagrodzone w innych konkursach, z wyjątkiem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub macierzystej uczelni.

Pracę w wersji elektronicznej (na elektronicznym nośniku informacji) wraz z niżej podaną dokumentacją należy złożyć w terminie do 5 lutego 2016 r. w Biurze Rzecznika Finansowego.

Adres:

Biuro Rzecznika Finansowego