Kursantka SJO w międzynarodowym gronie najlepszych

Międzynarodowy sukces naszej słuchaczki!

10 grudnia 2015 w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie po raz kolejny odbyła się gala wręczenia medali za najlepsze wyniki egzaminów LCCI.

Wśród najlepszych znalazła się nasza słuchaczkai Renata Materkowska!

Renata Materkowska ukończyła naszą uczelnię na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym, a obecnie pełni funkcję lidera w szwajcarskim banku. W SJO ukończyła kurs LCCI i przystąpiła do egzaminu EFB 3.

Serdecznie gratulujemy Pani Renacie  Materkowskiej i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i naukowych!

Współautorką sukcesu jest Aldona Chyb, starszy wykładowca języka angielskiego. Pani Aldona Chyb od lat specjalizuje się w nauczaniu języka biznesu, a ponadto jest koordynatorką centrum egzaminacyjnego Pearson LCCI działającego na naszej uczelni. Sukcesy i osiągnięcia jej studentów są dla niej największą nagrodą.

kilka zdjęć http://www.sjo.ue.wroc.pl/index.php/angielski.html