Konkurs BFG - dla studentów i pracowników

Bankowy Fundusz Gwarancyjny organizuje kolejną edycję konkursu na najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie z zakresu systemów gwarantowania depozytów, restrukturyzacji lub uporządkowanej likwidacji instytucji finansowych, infrastruktury regulacyjnej systemu finansowego,
problematyki bezpieczeństwa finansowego banków oraz stabilności finansowej.
Celem Konkursu jest promowanie rozwoju wiedzy na temat szeroko rozumianych uwarunkowań stabilnego funkcjonowania sektora bankowego, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji, jakie spełnia system gwarantowania depozytów w Polsce i na świecie.
Dla autorów prac wyróżniających się wysokim poziomem naukowo-badawczym przewidziane są nagrody pieniężne (od 2 500 do 15 000 PLN) oraz możliwość publikacji w wydawanym przez BFG czasopiśmie naukowym "Bezpieczny Bank".
Zapraszamy do uczestniczenia w tegorocznej edycji Konkursu zarówno pracowników naukowych, jak i studentów, którzy obronili prace licencjackie, magisterskie lub doktorskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w 2015 r.
Organizatorzy zachęcają studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do zgłaszania prac na Konkurs BFG.

Więcej informacji dotyczących zasad Konkursu znajduje się na na stronie internetowej Funduszu
http://www.bfg.pl/konkurs-na-prace-naukowe oraz pod numerem telefonu (0-22) 58 30 574.

Autorom najlepszych prac w każdej kategorii zostaną przyznane następujące nagrody:

Prace można nadsyłać w terminie do 31 stycznia 2016 roku na adres:

Bankowy Fundusz Gwarancyjny
ul. ks. Ignacego Jana Skorupki 4