Informacja od NSZZ Solidarność

Drodzy Członkowie Solidarności i Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
Komisja Uczelniana NSZZ „Solidarność” ma przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia Noworoczne, wszelkiej pomyślności, ludzkiej  życzliwości na każdy dzień 2016 roku, realizacji planów i najskrytszych marzeń, a przede wszystkim dobrego, nieustającego zdrowia.
W trosce o większą dbałość o zdrowie zachęcamy Państwa do skorzystania w organizowanej przez Związek rehabilitacji w Gabinecie fizjoterapeutycznym we Wrocławiu, przy ul. Daszyńskiego 14.
Kompleksowa rehabilitacja prowadzona będzie podobnie jak w ubiegłym roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 19.00, w soboty od 8.00 do 11.00, natomiast terminy i godziny zabiegów ustalają pacjenci. Korzystający z zabiegów  w tym gabinecie pacjenci bardzo wysoko oceniają jakość prowadzonych usług z zakresu masażu leczniczego, kinezyterapii oraz fizykoterapii.
Ofertę kierujemy do wszystkich Pracowników gwarantując jakość i przystępne ceny zabiegów (członkowie Solidarności otrzymują 25. procentowe dofinansowanie do wybranych zabiegów).
Uproszczona jest również procedura formalna: chętni zgłaszają się do Związku, wypełniają ankietę i uiszczają opłatę. Z potwierdzoną ankietą zgłaszają się bezpośrednio do Gabinetu i ustalają dogodne dla siebie terminy. Zapisy przyjmowane są w siedzibie Solidarności (tymczasem jeszcze w bud. Z., pok 4, tel. 80-172) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00. O zmianie miejsca zawiadomimy Państwa po przeprowadzce.

W imieniu Komisji uczelnianej NSZZ „Solidarność”
mgr Krystyna Szewczyk

OFERTA
                                                                                        Cena zabiegu     Cena po dofinansowaniu