XV Konferencji Studenckich Kół Naukowych

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ma zaszczyt zaprosić do udziału w XV Konferencji Studenckich Kół Naukowych nt. "Działania badawczo - rozwojowe młodzieży akademickiej", która odbędzie się w dniach 12-13 września 2016 r. w Siedlcach.

Konferencja prowadzona będzie w 4 sekcjach tematycznych:

Nauki ekonomiczne i nauki o zarządzaniu

Nauki humanistyczne i nauki społeczne

Nauki przyrodnicze i nauki o zdrowiu

Nauki ścisłe i nauki techniczne.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego studenckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Prosimy, aby zgłaszane prace dotyczyły rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających tych wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.

W trakcie konferencji odbędzie się konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.

Koszt udziału w konferencji wynosi 290 PLN. W ramach opłaty zapewniamy zakwaterowanie - 2 noclegi (11-12 i 12-13 września 2016 r.), materiały konferencyjne, wyżywienie, imprezy towarzyszące i atrakcje turystyczne.

Szczegółowe informację znajdą Państwo w załączeniu oraz pod adresem: http://www.uph.edu.pl/wydarzenia/najblizsze-wydarzenia/3999-xv-konferencja-studenckich-kol-naukowych-dzialania-badawczo-rozwojowe-mlodziezy-akademickiej-12-13-wrzesnia-2016