Zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego

Informujemy wszystkich studentów, że w semestrze letnim 2015/2016 zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego odbędą się w systemie USOS.
I tura zapisów ruszy 22 lutego br. w następującej kolejności:
godz. 15.00 - I rok drugiego stopnia
godz. 18.00 - I, II i III rok pierwszego stopnia wszystkich wydziałów
System zapisów będzie otwarty do 26 lutego br. do godz. 13.00
II tura - ewentualne zmiany - w terminie od 27 lutego br. od godz. 9.00 do dnia 28 lutego br. do godz. 23.59.

Ważne:
W terminie 27 - 28 lutego br., wszyscy studenci są zobligowani do sprawdzenia, czy grupa do której się zapisali nie została zlikwidowana w powodu niewystarczającej liczby osób w danej grupie. Limity będą podane w USOS-ie.

Wymagany własny sprzęt:
tenis stołowy - rakietka, badminton - rakietka, jazda na rolkach - własne rolki, nordicwalking - własne kijki
Ponadto na zajęcia studenci powinni mieć własne ręczniki.

Szczegółowe informacje znajdziecie na USUSWeb. Proszę zapoznać się z instrukcją logowania i zapisywania na zajęcia.
 Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/1594285424127208/