Konferencja ESTE 2016

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 6th International Conference on Excited States of Transitions Elements (ESTE 2016) chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji, która odbędzie się w terminie od 21 do 26 sierpnia 2016 roku w Hotelu Polanica, Polanica-Zdrój. Konferencja organizowana jest w ścisłej współpracy między Instytutem Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, a w tym roku także przy udziale spółki celowej Instytutu - Centrum Transferu Technologii INTech, jako organizatora technicznego i finansowego przedsięwzięcia. Rolę partnera organizującego przyjmie ponadto Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

ESTE 2016 obejmuje tematycznie badania szeroko rozumianego zjawiska luminescencji w ciele stałym i w kompleksach metaloorganicznych. Podczas obrad promowane będą osiągnięcia środowiska naukowego, zajmującego się badaniem materiałów luminescencyjnych, a Konferencja będzie poszerzać i ułatwiać kontakty z naukowcami z innych krajów. Dyskusje dotyczyć będą zarówno teoretycznych, jak i praktycznych aspektów badań. Omawiane będą nowe technologie wytwarzania materiałów luminescencyjnych o żądanych, zaprojektowanych właściwościach fizycznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.este2016.pl), gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.