Dni Kariery

Ponad 300 wystawców, 40 000 zapisanych uczestników, 9 największych polskich ośrodków akademickich, ponad 20 lat doświadczenia - Dni Kariery® to szansa na udany start kariery zawodowej.

Już 1 marca 2016 w godzinach 9:00 - 17:00 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się Dni Kariery® - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce tworzone przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Kto inny, jak nie sami studenci, jest w stanie zrozumieć jak wiele trudności spotyka młodych ludzi wkraczających na rynek pracy? To właśnie Dni Kariery® wychodzą naprzeciw ich potrzebom!

grafika_1

Celem Dni Kariery® jest stworzenie platformy łączącej środowisko biznesowe ze środowiskiem akademickim. Dzięki temu młodzi ludzie zyskują możliwość bliższego poznania obecnego rynku pracy oraz okazję do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. Szeroki wybór firm i wystawców umożliwia wybranie oferty pracy, praktyki bądź stażu najbardziej odpowiadającej ich preferencjom. Podczas Dnia Targowego istnieje również możliwość skonsultowania swojej ścieżki zawodowej z profesjonalistą, a także zredagowania i wydrukowania swojego CV w Strefie Doradztwa Zawodowego. Natomiast wszystkie oferty można przeanalizować w miłej atmosferze w Strefie Chillout.

3 proste kroki do zdobycia satysfakcjonującej pracy, praktyki bądź stażu:

1. Wejdź na www.dnikariery.pl

2. Pobierz darmowy bilet

3. Przyjdź na Dni Kariery® i daj szansę swojej karierze!