cwm_logo_cb_obc_400


Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej

dr Anna H. Jankowiak
e-mail: anna.jankowiak@ue.wroc.pl
bud. A, pok. 18

Kontakt:
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
e-mail: international@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 836
fax +48 (71) 36 90 679
bud. A, pok. 17

Sekcja Mobilności Międzynarodowej

Kierownik Sekcji
Uczelniany Koordynator Programu Erasmus
mgr Iwona Przyłęcka
e-mail: iwona.przylecka@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 151
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 16

Pracownicy:
mgr Anita Bożek
e-mail: anita.bozek@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 27

mgr Małgorzata Mazurek
e-mail: malgorzata.mazurek@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 27

mgr Joanna Tyburczy
e-mail: joanna.tyburczy@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 131
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 27

Sekcja ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej

Kierownik Sekcji
mgr Tomasz Pasich
e-mail: tomasz.pasich@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 861
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 16

Sekcja ds. Akredytacji i Kontaktów Międzynarodowych

Kierownik Sekcji
dr Maria Knecht – Tarczewska
e-mail: maria.knecht-tarczewska@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 984
bud. A, pok. 223

Pracownicy:
dr Joanna Koczar
e-mail: joanna.koczar@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 836
bud. A, pok. 17

dr Dariusz Garczyński
e-mail: dariusz.garczynski@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 357
bud. A, pok. 317

mgr Anna Kuropka - Bułkowska
e-mail: anna.kuropka@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 836
bud. A, pok. 17

mgr Paweł Szafarewicz
e-mail: pawel.szafarewicz@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 357
bud. A, pok. 317

Napisz do nas

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Formularz kontaktowy
Podaj wynik działania
1318!

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem