Wyjazdy studentów na studia - SMS

ZARZĄDZENIE REKTORA W SPRAWIE ZWOLNIENIA Z OPŁAT ZA STUDIA
STUDENTÓW ODBYWAJĄCYCH WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS

Miesięczne stawki stypendium:
I grupa krajów: Austria, Dania, Finlandia, Francja, Irlandia, Lichtenstein, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy – 500 Euro
II grupa krajów: Belgia, Chorwacja, Cypr, Czechy, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Słowenia, Turcja – 450 Euro
III grupa krajów: Bułgaria, Estonia, FYROM (Była Jugosłowiańska Republika Macedonii), Litwa, Łotwa, Malta, Rumunia, Słowacja, Węgry – 350 Euro.

Całkowite stypendium obliczane jest z dokładnością do jednego dnia, na podstawie wystawionego przez uczelnię przyjmującą zaświadczenia Attendance Certificate.
Wg zasad programu Erasmus każdy miesiąc liczy się jako 30 dni.

STUDENT GUIDEBOOK BY ERASMUS STUDENT NETWORK

PODATEK DOCHODOWY OD STYPENDIÓW ERASMUS
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU I FINANSÓW
z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od niektórych dochodów (przychodów) podatników podatku dochodowego od osób fizycznych.

Studenci pobierający stypendium socjalne lub studenci z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności proszeni są o kontakt z Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus lub z pracownikami Biura Erasmus