Biuro Karier i Promocji Zawodowej

Mając na uwadze, iż profesjonalny dobór kadr oznacza wymierny zysk dla organizacji, Biuro Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dokłada wszelkich starań by przyszli pracownicy firm byli jak najlepiej przygotowani do pracy zawodowej. Biuro Karier dba o to, by studenci i absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu korzystali z ofert potencjalnych pracodawców, którym zależy na doborze pracowników o wysokich możliwościach i aspiracjach. Pośredniczy w kontakcie między pracodawcami a studentami i absolwentami oferując wsparcie w procesie rekrutacji.

Zakres usług Biura Karier obejmuje:
Zapraszamy do współpracy i na stronę internetową na www.biurokarier.wroclaw.pl