Sieci współpracy - Klaster B+R&I

Konsorcjum Klastra Badań i Rozwoju oraz Innowacji

W dniu 16 czerwca 2015 r. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu przystąpił do konsorcjum Klastra Badań i Rozwoju oraz Innowacji. Inicjatorem powstania Klastra B+R&I, jak również Jednostką Koordynującą jego działania jest Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w Obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych z siedzibą we Wrocławiu (ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław).

Oferta Klastra B+R&I obejmuje szeroki zakres działań, w tym m.in.:

Nadzór nad działaniem i funkcjonowaniem Klastra B+R&I sprawuje Koordynator – dr inż. Jacek Doskocz (Zastępcą Koordynatora jest dr inż. Piotr Kardasz). W ramach przygotowania i realizacji wspólnych projektów tworzone są każdorazowo Grupy Robocze, składające się z co najmniej 3 Członków Klastra B+R&I. W Grupie Roboczej jedna osoba jest Liderem zajmującym się koordynacją pracy Grupy Roboczej oraz reprezentującym ją przed Koordynatorem, zobowiązanym również do informowania Koordynatora o wykonywanych projektach i ich rezultatach.

Kontakt z Klastrem B+R&I:

Osoba kontaktowa ze strony Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu:
dr Michał Organa
tel. +48713680778