Samorząd studentów UEW organizuje zbiórkę dla Ukrainy

belka_do_komunikatow_waska

Samorząd studentów UEW organizuje zbiórkę dla Ukrainy

Samorząd studentów UEW organizuje zbiórkę dla Ukrainy, to wspólna akcja w ramach "Wrocław solidarny z Ukrainą".

Kiedy: od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 18:00 (w czwartki 10:00 – 20:00).

Gdzie: w budynku A – wejście od strony budynku Z (UWAGA do miejsca zbiórki prowadzą przygotowane drogowskazy).

Zbierana są następujące artykuły:

- żywność długoterminowa (makaron, ryż, konserwy, itd.),

- śpiwory oraz koce,

- środki higieny osobistej (szczoteczki i pasty do zębów, bielizna, pieluchy dla dzieci oraz dla dorosłych, podpaski, tampony, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, papier toaletowy, mydło/żel pod prysznic, szampon, itp.),

- ręczniki papierowe,

- świece,

- baterie,

- zapalniczki,

- apteczki,

- mleko w proszku dla dzieci, zupki dla dzieci.

Prosimy o dostarczanie przedmiotów z listy. Prosimy, aby dary były dostarczane w kartonach (niezaklejonych), na których powinny znaleźć się informacje o zawartości paczek. Zbiórka prowadzona będzie do odwołania.