Komunikat dotyczący wyborów do Rady Wydziału

W dniu 13 maja 2008 w godzinach 11-13 odbyły się wybory do Rady Wydziału Zarządzania ZIF oraz do Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego.

W grupie samodzielnych pracowników naukowo – dydaktycznych było 41 osób uprawnionych do głosowania w wyborach do Senatu. Udział w wyborach wzięło  19 osób.
Mandaty senatorów w pierwszej turze uzyskali:
Krzysztof Jajuga
Jerzy Niemczyk
Edward Nowak

W grupie pozostałych nauczycieli akademickich uprawnionych do głosowania w wyborach do Senatu uczelni oraz do Rady Wydziału było 186 osób. Udział w wyborach wzięły 22 osoby.
Mandat senatora w pierwszej turze uzyskała:
Teresa Jajuga
Mandaty członków Rady Wydziału w pierwszej turze uzyskali:
Teresa Jajuga
Katarzyna Kuziak
Krzysztof Piontek

W grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do głosowania w wyborach do Rady Wydziału były 43 osoby. Udział w wyborach wzięło 20 osób.
Mandaty członków Rady Wydziału w pierwszej turze uzyskali:
Jadwiga Andresz
Elżbieta Bojkiw