Ambasador CIMA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Klaudia Bąk

e-mail: ambasador.uewroclaw@cimauczelnie.pl

Polish

Jestem studentką drugiego roku Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jest to kierunek w 100% akredytowany, co umożliwia mi bycie w programie CIMA. Co więcej, jestem ambasadorką CIMA i członkiem organizacji AIESEC Polska. Sięgając w przeszłość, już w liceum zaczęłam interesować się zagadnieniami ekonomicznymi. Brałam także udział w Olimpiadach Wiedzy Ekonomicznej oraz Przedsiębiorczości. Co więcej, jestem bardzo zadowolona z wyboru samej uczelni, która oferuje wiele perspektyw i otwiera drzwi do świata biznesu zarówno na wrocławskim, jak i międzynarodowym rynku. Będąc w programie CIMA zrozumiałam czym chcę zajmować się w życiu. Certyfikat z Rachunkowości Zarządczej na pewno mi w tym pomoże. W przyszłości chciałabym zostać dyrektorem finansowym i pracować za granicą, szczególnie w USA.

W wolnym czasie uprawiam sport. Ćwiczę gimnastykę artystyczną, jogę oraz chodzę na siłownię. Gdy poza uczelnią i obowiązkami w organizacji znajduję czas to sięgam po książki z kategorii detektywistycznej oraz oglądam seriale na Netflix’ie. Interesuję się także kulturą USA.

English

I am a second year student of Accounting and Controlling at Wroclaw University of Economics and Business. This is a 100% accredited course, which allows me to be in the CIMA program. Moreover I am a CIMA Ambassador and a member of the AIESEC Polska organization as well. Looking back, I have started to be interested in economic issues in high school. I also participated in the Economic Knowledge and Entrepreneurship Olympics. What's more, I am very glad that I’ve chosen the University of Economics in Wroclaw, which offers many perspectives and opens the door to the world of business both on the Wroclaw and international market. Being in the CIMA Program, I understood what I want to do in life. The Management Accounting Certificate will definitely help me with this. In the future I would like to be CFO and working abroad, especially in the United States of America.

In my spare time I am into sport - especially in tumbling, yoga and I go to the gym. Moreover I am fond of reading detective books the most and watching series on Netflix. I am keen on culture of USA as well.