Ambasador CIMA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

wiktoria__gebska
Wiktoria Gębska

Jestem studentką trzeciego roku Zarządzania ze specjalizacją Komunikacja Marketingowa na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
W przyszłości chciałabym rozwijać się pod kątem szeroko rozumianego „marketingu". Interesują mnie obszary związane z social media, PR, e-commerce.  Mam nadzieję, że bycie Ambasadorem CIMA pomoże mi podszlifować się w organizowaniu eventów, nawiązywaniu kontaktów oraz pomaganiu ludziom.

W wolnym czasie lubię mieć pod ręką ciekawą książkę - najchętniej sięgam po literaturę obyczajową  oraz thrillery. Lubię też oglądać zagraniczne filmy i seriale. Od dzieciństwa jestem wielką fanką skoków narciarskich. Uwielbiam tą atmosferę, gdy wraz z innymi mogę kibicować moim ulubieńcom – to jest niesamowite.

Moim hobby jest także gotowanie, które sprawia mi wiele radości i daje poczucie satysfakcji, że z niczego można zrobić coś wspaniałego. Swoje zainteresowania i umiejętności staram się też przekładać na wspieranie różnych projektów i pracę charytatywną. Gdy coś robię, wkładam w to 100% zaangażowania, także sądzę, że jestem osobą na której można polegać i z którą łatwo się współpracuje.