Dzień Banku Millennium na Akademii Ekonomicznej

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się specjalna prezentacja oraz zostaną przeprowadzone 3 szkolenia.

PREZENTACJA BANKU MILLENNIUM: 27 listopada (wtorek), godz. 13-13.45, sala 2, budynek „P”.

Zobacz , jak pracuje się w Banku Millennium i poznaj ofertę dla studentów!

millenium

SZKOLENIA:

1. GRA MOTYWACYJNA: 27 listopada (wtorek), godz. 10-13, sala 100, budynek „E". Czujesz w sobie potencjał do kierowania ludźmi? Sprawdź czy będziesz potrafił motywować swoich przyszłych pracowników! Podczas tego interaktywnego szkolenia będziesz miał okazję poznać wiodące teorie motywacyjne a podczas gry opartej na case'ach i nauczyć się stosować ich główne założenia w praktyce.
  2. SZTUKA PREZENTACJI: 27 listopada (wtorek), godz. 14-16, sala 100, budynek „E". Nie sztuką jest się denerwować, sztuką jest to opanować. Podczas tego szkolenia dowiesz się jak przygotować się do prezentacji, sprawnie ją przeprowadzić skutecznie angażując słuchaczy.
  3. PRACA ZESPOŁOWA: 27 listopada (wtorek), godz. 14-15.30, sala 3, budynek „P”. Odpowiedź na pytanie rekrutacyjne "Czy wolisz pracować samodzielnie, czy w zespole?" . Spędza Ci to sen z powiek?

Podczas szkolenia Banku Millennium, w miłej atmosferze interaktywnych ćwiczeń zespołowych, pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jeśli chciałbyś kiedyś razem ze swoją drużyną rozbroić bombę albo spokojnie układać puzzle - przyjdź i sprawdź się jako gracz zespołowy!

WAŻNE! Liczba miejsc na szkoleniach ograniczona. Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z nich to prosimy o wysłanie maila na adres: bm.wroclaw@gmail.com podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz temat szkolenia, którym jesteś zainteresowany. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 26 listopada.

Zapraszamy serdecznie!