Studenci dzieciom

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
„Studenci Dzieciom” to akcja organizowana przez studentów Akademii Ekonomicznej działających w 7 kołach naukowych: LOGOS, BOSS, PERSONA, NKL, NKTI, ALiS, AGF, oraz gazetę B.E.S.T. W tym roku kwestujemy dla dzieci z Hospicjum.
Gwarantujemy doskonałą zabawę, ekscytujące konkursy - „licytacja facetów”, „całuśne śnieżynki”, „zimowa samba” oraz liczne nagrody: bilety do kina, zaproszenia na obiad itp. Przyjdź koniecznie – nie może tam Ciebie zabraknąć. Razem stwórzmy gorącą MIKOŁAJKOWĄ atmosferę.

I pamiętajcie hasło przewodnie tegorocznej akcji: W każdym z nas mieszka Święty Mikołaj!