Akademia bankowści Getin Banku i WIGGORu

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR oraz firma GETIN Bank serdecznie zapraszają na interaktywny warsztat pt.: „Zastosowanie technik sprzedaży w podnoszeniu standardów obsługi klienta”, które odbędzie się o godz. 13:00 już 5 grudnia (środa) w Sali 1P.

Szkolenie poprowadzi specjalista z firmy GETIN Bank – Pan Tomasz Chynowski – dyrektor regionu Zachód sieci sprzedaży detalicznej. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone certyfikatem. Będziecie mieć również szansę zdobyć płatne praktyki w firmie. Organizatorzy przygotowali gadżety i niespodzianki dla wszystkich uczestników warsztatu! Ograniczona liczba miejsc – nie zwlekaj!

Kontakt:
e-mail: aleksandra.szyszka@wiggor.pl