Konkurs „Student w USA”

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Wyjątkowy Pierwszaku!

Specjalnie dla CIEBIE The Wasie Foundation z Minnesoty w USA oraz Browar Namysłów Sp. z o.o. już po raz piąty organizują  konkurs „Student w USA”.

Nagrodą główną jest stypendium, pokrywające całkowity koszt 4-letnich studiów na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w USA. Organizatorzy oprócz kosztów studiów pokrywają też koszty utrzymania i przelotów studenta.

Jeśli chcesz przeżyć tą niesamowitą przygodę wejdź na stronę www.studentwusa.com.pl  , wypełnij formularz zgłoszeniowy i napisz esej na jeden z 2 tematów:
a.    Polish products – how can they conquer the international market?
b.    What is “ideology” and what different uses and abuses it may be put in a political system? To what extent can ideology serve as a blueprint for political action and to what extent does a ruler’s ideology practically operate as a public justification for decisions reached for other, less noble reasons?

Termin wysyłania prac mija 31.12.2007 r.