Dance Action Days - Taneczne Tchnienie

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Dance Action Days - Taneczne Tchnienie
AEGEE Wrocław wspólnie z Kołem Naukowym Zarządzania Kadrami „Persona” mają zaszczyt zaprosić Was na Dance Action Days, czyli dwa szalone dni przytupywania nóżką, kręcenia bioderkami i śmiałym wyginaniem ciała. Pokażmy, że tańczyć może każdy: zarówno przyszły lekarz, prawnik czy ekonomista!
11 grudnia- Wtorek
Warsztaty taneczne- sala telewizyjna Domu Studenckiego AE „Ślężak”
12.00 - 13.30 jazz
13.45 - 15.15 taniec współczesny
15.30 - 17.00 Hip-Hop
godzina 17.30 Budynek A (sala Styś) projekcja  filmów, których tematyka powiązana jest z tańcem.
12 grudnia – Środa
Warsztaty taneczne- sala telewizyjna Domu Studenckiego AE „Ślężak”
12.00 - 13.30 flamenco (instruktor Domu Tańca Pałacyk)
13.45 - 15.15 taniec brzucha (instruktor Domu Tańca Pałacyk)
15.30 - 17.00 salsa
godzina 20.00, klub LEMONIADA gdzie każdy będzie mógł pochwalić się swoim umiejętnościami tanecznymi. Świetnej zabawie będą towarzyszyć pokazy salsy i liczne konkursy z nagrodami.
ZAPISY NA WARSZTATY: dance_action_days@op.pl
Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy również na naszą stronę internetową:  www.aegee.wroclaw.pl oraz www.persona.ae.wroc.pl