"Inteligencja finansowa", projekt SF BCC

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Inteligencja Finansowa to projekt Studenckiego Forum Business Centre Club  skierowany do młodych ludzi, którzy mają szansę już teraz zatroszczyć się o swoją przyszłość. Zdobycie pieniędzy powinno pociągać za sobą pomysł na ich pomnożenie. Celem projektu jest przełamanie stereotypu studenta, jako osoby niezamożnej, ukazanie jak efektywnie wykorzystać kapitał pozyskany z kredytów studenckich, pracy dorywczej lub wakacyjnej. Świadomość mnogości możliwości i umiejętność wykorzystania drogi dla nas optymalnej to podstawa przyszłego sukcesu, w którego budowaniu pragniemy pomóc studentom. Coraz szerzej propagowana wiedza na temat możliwości podejmowania różnorodnej aktywności finansowej oraz powiększający się wachlarz oferowanych nam przez rynek kapitałowy sposobów działania, leżą u podstaw dwufazowego wydarzenia pod nazwą: „Inteligencja Finansowa”.

Pieniądz robi pieniądz”- poświęcony giełdzie, mechanizmom jej funkcjonowania i tajnikom skutecznej gry oraz innym narzędziom rynku finansowego takim jak lokaty czy kontrakty terminowe z przykładami ich zastosowania.

Tworzenie biznesu” podejmuje tematykę związaną z własną działalnością gospodarczą, efektywnym zarządzaniem oraz możliwościami finansowania biznesu.

Harmonogram projektu Inteligencja Finansowa

(10-13 grudnia 2007 r.)

10 Grudnia 2007

10:00 – 11:00 w sali 12J Akademii Ekonomicznej