Let Your Talents Grow

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Let Your Talents Grow to nowa propozycja PricewaterhouseCoopers dla studentów I, II i III roku studiów, łącząca w sobie możliwość poznania firmy z okazją do rozwinięcia umiejętności i talentów biznesowych. Uczestnicy tego interaktywnego konkursu będą proszeni o udzielenie odpowiedzi na pytania, które będą cyklicznie publikowane na naszej stronie internetowej od 10 do 31 stycznia 2008 roku.
Wskazówek i informacji pomagających w rozwiązaniu konkursu można szukać na www.pwc.com/kariera , w naszych newsletterach oraz w materiałach reklamowych dostępnych na uczelniach. Na trzech zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ale to nie wszystko! Autorzy 30 najlepszych rozwiązań zostaną objęci programem szkoleniowym PwC Student's Spring Academy.
Pierwsze pytania konkursowe poznacie już 10 stycznia. Zapraszamy do udziału! Już dziś zarejestruj się na www.pwc.com/kariera.

Adres WWW: http://www.pwc.com/extweb/career.nsf/docid/76B4737D07D9D2AC8025734E004B6588