Spotkanie informacyjne dotyczące V edycji konkursu Student w USA

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
W poniedziałek, 21 stycznia w sali 3P o godzinie 13:00  odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych V edycją Konkursu Student w USA organizowanego przez Fundację The Wasie przy współpracy z marką Zamkowe.

Konkurs jest skierowany do utalentowanych studentów I roku studiów dziennych uczelni wyższych Opola i Wrocławia, posługujących się w stopniu zaawansowanym językiem angielskim. Nagrodą główną w konkursie jest czteroletnie stypendium na Saint Mary`s Universityw Minnesocie. Organizatorzy zapewniają również przeloty do USA i utrzymanie podczas studiów. Pełny przebieg i warunki konkursowe są dostępne na naszej stronie www.zamkowe.com.pl.