MEGA Conferences 2008

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
MEGA Conferences 2008

Zainteresowani marketingiem lub przedsiębiorczością wkrótce otrzymają szansę rozwinięcia swoich zainteresowań. Przez 3 dni (29 luty – 2 marca 2008) w Częstochowie odbędą się Marketing & Entrepreneurship Global Academy (MEGA) Conferences 2008 dla 160 studentów z całego świata.

Uczestnicy pierwszej ścieżki rozwoju (marketing) dowiedzą się jak powstaje kampania reklamowa oraz w jaki sposób kreuje się markę. Przedstawione zostaną również różne metody promocji jakie panują na obecnym rynku. Przedsiębiorczość poruszy sprawy związane z zakładaniem własnej firmy oraz pisania dobrego biznes planu, jednocześnie studenci dowiedzą się o aspektach prawnych dotyczących rozpoczynania własnego interesu.

Sesje teoretyczne opatrzone zostaną warsztatami umiejętności praktycznych, a całość przekazana zostanie przez specjalistów. Konferencja będzie także okazją na poznanie ludzi spoza granic kraju i poprawę umiejętności językowych.

Więcej informacji oraz aplikacja (do 31 stycznia) na www.aiesec.pl/mega