XII Kongress CESSA pt. "Finanse, informatyka i nowoczesne strategie we współczesnym zarządzaniu"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Korporacja Studenckich Kół Naukowych Uczelni Ekonomicznych „CESSA” oraz  SKN „Progress”, SKN „IM-Tech”, SKN „Stratolog” oraz SKN „Tial” serdecznie zapraszają studentów na:
XII Kongres CESSA "Finanse, informatyka i nowoczesne strategie we współczesnym zarządzaniu"

Miejsce:
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 3/5
oarz
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Matejki 22/26

XII Kongres CESSA to skierowana do studentów z całej Polski konferencja naukowa. Program w całości poświęcony będzie zarządzaniu- dziedzinie odgrywającej ważną rolę w prowadzeniu firmy. Do przedstawienia prelekcji zaprosiliśmy zarówno teoretyków jak i praktyków renomowanych firm, którzy wskażą nam jak finanse, informatyka i nowoczesne strategie wpływają na kształt współczesnego zarządzania i jego funkcjonowanie. W programie przewidzieliśmy także panel poświecony wystąpieniom studentów- spośród nadesłanych prac zostanie wyłonionych w drodze konkursu pięć najlepszych referatów, których autorzy zostaną poproszeni o prezentację swojej pracy pozostałym uczestnikom konferencji. Problematyka poruszona w referatach powinna mieścić się tematycznie w jednym z trzech podstawowych paneli:
•    Zarządzanie finansami
•    Informatyka w zarządzaniu
•    Zarządzanie strategiczne

Udział w konferencji to doskonała okazja do przedstawienia swoich przemyśleń, opinii, wyników prac badawczych na temat  wszechstronnego spojrzenia na zarządzanie oraz ich publikacji w materiałach konferencyjnych.

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w konferencji prosimy wysłać na adres  kongrescessa@gmail.com do:
• 10. lutego 2008 roku – dotyczy osób nie zgłaszających referatu do publikacji oraz osób zgłaszających referaty do publikacji wraz z podaniem tytułu referatu,

Pełne referaty prosimy przesyłać na adres kongrescessa@gmail.com do dnia
29. lutego 2008 roku.

Szczegółowe informacje oraz wymogi edytorskie na www.cessa.org.pl

„Niech nasza wizja stanie się Twoim udziałem”

Adres WWW: http://www.cessa.org.pl