Wrocław: Miasto ludzi przedsiębiorczych. Udowodnij to i wygraj

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Celem konkursu jest pokazanie Wrocławia jako miasta bogatego kulturowo, które rozwija się dynamicznie i wielokierunkowo. Miasta otwartego na inwestycje oraz odważnie patrzącego w przyszłość. Miasta, gdzie mieszkańcy, a także przedsiębiorcy czują się dobrze i dostrzegają duże mozliwosci rozwoju.

Projekt skierowany jest do studentów, młodzieży licealnej, oraz każdego, kto  pasjonuje się fotografią. Organizatorom zależy na promowaniu utalentowanych artystów, aby nie wątpili, że warto podążać za swoimi marzeniami i konsekwentnie realizować wyznaczone cele. Chcą mieć wkład w rozwój kulturalny regionu oraz propagowanie sztuki.

Nadesłane prace wykorzystane bedą do przygotowania wystawy, która będzie pokazana podczas spotkania Loży Dolnośląskiej BCC. Wśród zaproszonych gości znajdą się członkowie Loży Dolnośląskiej BCC oraz lóż ościennych, członkowie Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki, przedstawiciele najprężniej działających stowarzyszeń pracodawców i przedsiębiorców Dolnego Śląska oraz  rektorzy i profesorowie uczelni wyższych we Wrocławiu.

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody:
•    nagroda główna - 1000 zł (do wykorzystania w sklepie Fotocentrum No 1, m.in. na sprzęt fotograficzny)
•    publikacja zwycięskiej pracy w magazynie Format
•    nagrody rzeczowe dla wyróżnionych prac
•    szansa na pokazanie swoich prac podczas wystawy na Spotkaniu Loży Dolnośląskiej BCC
•    najlepsze fotografie stworzą unikalną galerię na portalu www.dlaStudenta.pl
Kusząca jest także możliwość zrobienia kolejnego kroku na ścieżce kariery artystycznej.

Prace należy nadsyłać do 15 marca na adres :

Dolnośląskie Studenckie Forum BCC
Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego