Kariera w jeden dzień?

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tegoroczne Dni Kariery są już 17 edycją , która odbędzie się w największych ośrodkach akademickich w Polsce (Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Toruń, Wrocław, Warszawa). W tym dniu nie zabraknie również firm ze światowej czołówki (Nestle, Toyota Motor Manufacturing Poland, Faurecia, PricewaterhouseCoopers i wiele innych).

Wstępem do targów Dni Kariery będzie odbywająca się od 22 lutego Akademia Umiejętności – cykl darmowych szkoleń i warsztatów  prowadzonych przez firmy, organizacje i indywidualnych trenerów. Jest to okazja do zdobycia nowych umiejętności i przygotowania się na nadchodzące spotkanie z nowym pracodawcą.

Czy warto przyjść ?
Dni Kariery dają studentom i firmom  możliwość spotkania się, wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Na co dzień te dwie grupy nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu. Odbywa się on w większości drogą internetową lub przez pośredników. Na targach jednak każdy student może porozmawiać z przedstawicielami największych firm międzynarodowych i ogólnopolskich. Każdy może też zapytać jak funkcjonują, czego wymagają i jak wyglądają warunki pracy. Dzięki Targom studenci i firmy stają się dostępnymi dla siebie partnerami.

Edycje lokalne Dni Kariery 2008 odbędą się w następujących terminach:
26 lutego - Wrocław
27 lutego - Katowice