XI edycja targów pracy Profesja

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
XI edycja Targów Pracy   PROFESJA

Już 5 i 6  marca 2008 r. odbędą się w Hotelu Holiday Inn  we Wrocławiu
XI Międzyuczelniane Targi Pracy   PROFESJA. Głównym organizatorem targów jest Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Wrocławskich Wyższych Szkół Państwowych – Międzyuczelniane Biuro Karier Wrocław.

Targi Pracy   PROFESJA są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Do udziału w targach  biuro zaprasza pracodawców z Wrocławia, Dolnego Śląska, z innych regionów Polski oraz z zagranicy. Pracodawcy, którzy przyjeżdżają do Wrocławia chwalą sobie, iż na neutralnym gruncie, z dala od murów uczelni mogą spotkać się ze studentami i absolwentami wrocławskich szkół wyższych

W marcu na targach gościć będzie 60 Wystawców z Polski i zagranicy. Firmy te przyjadą do Wrocławia z szerokim wachlarzem propozycji dla studentów i absolwentów wrocławskich uczelni, w tym również Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Firmy oferować będą propozycje praktyk studenckich oraz staży zawodowych. Dla młodych ludzi jest to dobra okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Na targach dostępne będą również oferty pracy dla osób kończących studia i absolwentów.
W dniu 5 marca wśród Wystawców znajdą się m.in.: Credit Suisse Poland ,  Volvo Polska, GE Money Services, Randstad, Electrolux Poland, LG Electronics, Procter & Gamble, Hewlett-Packard, Diehl Controls Polska, General Electric Company Polska, L’Oreal i in.
W dniu 6 marca będzie można spotkać i porozmawiać z przedstawicielami następujących firm: Auchan Polska, Google, arvato services Polska, PCC Rokita, LG Innotek, , KRUK SA, Wincanton Polska, AmRest, Nokia Siemens Network, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i in.
Targom towarzyszyć będą prezentacje oraz bezpłatny biuletyn targowy.

Początek: 5 marca, godz. 9.00, Hotel Holiday Inn, Wrocław, ul. Piłsudskiego 49/57.
Wstęp wolny!
Szczegóły: www.profesja.org.pl