Grasz o staż

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

4 lutego ruszyła już XIII edycja prestiżowego konkursu dla studentów i absolwentów „Grasz o staż”. Konkurs przeznaczony jest dla studentów III, IV i V roku oraz absolwentów będących przed 30. rokiem życia. Polega na rozwiązaniu  zadania umieszczonego na stronie www.grasz.pl w interesującej uczestnika dziedzinie. Organizatorzy „Grasz o staż” – PricewaterhouseCoopers Polska i Gazeta Wyborcza czekają na prace uczestników do 4 kwietnia. Do wygrania ponad 300 płatnych praktyk w firmach, organizacjach pozarządowych lub instytucjach w Polsce oraz mnóstwo nagród dodatkowych!

Sprawdź szczegóły na stronie www.grasz.pl. Polecamy