Targi pracy "Spotkanie z pracodawcą"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Zapraszamy na Targi Pracy „Spotkanie z pracodawcą”, realizowane w ramach projektu rozwojowego uczelni POKL 4.1.1. które odbędą się 22 października 2008 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w budynku D, w godzinach 10.00 – 15.00.

To już szósta edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem „Spotkań z pracodawcą”. Na naszych targach można znaleźć oferty pracy, praktyk i staży, nie tylko z szeroko rozumianej branży ekonomiczno - finansowej i z obszaru inżynierii produkcji, ale również wiele innych, ciekawych propozycji.

Dodatkowo można bliżej zapoznać się z możliwościami jakie dają poszczególne Firmy, poprzez udział w prezentacjach.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.

Adres WWW: http://www.ue.wroc.pl/biuro_karier/1529/targi_pracy_2008.html