Spotkanie chorych na cukrzycę

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

14.11. - piątek, godz.14.00 - wspólne zdjęcie z Fredrą.
Chorzy na cukrzycę wraz z waszymi rodzinami i przyjaciółmi

Witajcie!
Chcemy się z wami spotkać pod pomnikiem Fredry!
Strzelmy sobie wspólną fotkę!

Po co?
Bo w tym dniu (światowy dzień walki z cukrzycą) spotykają się diabetycy na całym świecie; spotkajmy się i my-światowcy, wrocławscy - diabetycy

Trudno to nazwać świętem, bo nie ma potrzeby świętować choroby, ale chcemy się spotkać i policzyć, a raczej zobaczyć jak dużo nas jest!
Czy uda się nas w ogóle objąć obiektywem?

Zobaczmy, że to nie tylko biedni, schorowani starsi ludzie (chociaż to nasza najliczniejsza sekcja). Są wśród nas dzieci, młodzież, studenci, profesorowie, doktorzy, prawnicy, nauczyciele, biznesmeni! Niezła partia!
Zobaczmy się i strzelmy sobie fotkę na pamiątkę z Fredrą, a całkiem przy okazji niech inni zobaczą jak dużo nas jest; jak dużo jest tej cukrzycy!

Może coś trzeba z tym zrobić?!

Skoro walczymy z globalnym ociepleniem to może i tu jest coś do zrobienia?

Do zobaczenia

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków   071 341 76 57