"Innowacja w Biznesie"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Związek Pracodawców Dolnego Śląska (KPP) wraz z Biurem Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Studenckim Forum BCC, działającymi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, są organizatorami spotkania z Panem Tomaszem Misiakiem. Spotkanie to odbędzie się w dniu 17 listopada 2008r. o godzinie 12.00. Po spotkaniu zostaną przeprowadzone szkolenia, początek o godzinie 13.30. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: biurokarier@ue.wroc.pl

"E-biznes – rozwój przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu Internetu"

Szkolenie adresowane dla tych, którzy chcą otworzyć własną firmę lub posiadają swój biznes i chcą zaistnieć w Internecie wykorzystując nowe kanały dystrybucji. Przedstawione zostanie m.in. od czego rozpocząć tworzenie marki internetowej, jak uniknąć znanych pułapek, co jest ważne dla kupujących w sklepach internetowych i czego się obawiają, ile kosztuje utrzymanie strony, jak optymalnie zaplanować swój biznes w Internecie i jak go potem promować. Przeprowadzi firma Acquitec.

„Myślenie lateralne, a innowacyjność w biznesie”

Szkolenie to jest adresowane do wszystkich chętnych, którzy chcą spojrzeć inaczej na możliwość stworzenia własnej firmy i konkurowania z już istniejącymi. Myślenie lateralne nie jest nową, magiczną formułą, a jedynie odmiennym i bardziej kreatywnym sposobem użytkowania swojego umysłu. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie możliwości drzemią w ich umyśle i jak je wykorzystać.

Przeprowadzi firma Hills-Consulting

Przedsięwzięcie to ma na celu promowanie przedsiębiorczej postawy i kreatywności, w duchu Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, jest również okazją do przeprowadzenia dyskusji na ciekawe dla młodych przedsiębiorców tematy.

Pan Tomasz Misiak jest twórcą Work Service S.A., senatorem RP, laureatem nagród biznesowych: Teraz Polska, Przedsiębiorca Roku Ernst & Young, Lider Przedsiębiorczości, Lider Rynku. Jest również pomysłodawcą spotkań z młodymi przedsiębiorcami i wykładów na temat skutecznego kreowania nowych przedsięwzięć gospodarczych i nowoczesnego zarządzania biznesem.

stp_plakat