Dołącz do teamu organizatorów Summer School

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Rekrutacja do zespołu organizatorów Sumer School Poland
Większość renomowanych uczelni na świecie ma w swojej ofercie szkoły letnie. Przyjeżdżający studenci mają możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań akademickich, zdobycia punktów transferowych (np. ECTS), ale także atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego w międzynarodowym gronie i poznania danego kraju uczestnicząc w wydarzeniach kulturalnych i turystyczno – krajoznawczych.
Pierwsza edycja Summer School „Emerging markets in the European Union" miała miejsce w lipcu tego roku, wzięło w niej udział 30 osób z 18 krajów z 4 kontynentów! Jest to projekt wyjątkowy w skali całego kraju!
Już teraz zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji pod tytułem „Business on the Edge - Thriving in Uncertain Times", która odbędzie się w lipcu 2009 roku.
Jeśli chcesz:
- zdobyć cenne doświadczenie przy tworzeniu dużego międzynarodowego projektu
- wykorzystać wiedzę akademicką w praktyce
- nawiązać przyjaźnie z  fascynującymi ludźmi z najdalszych zakątków świata,
to jest to projekt dla CIEBIE !!

Wypełnij formularz w wersji elektronicznej zamieszczony na stronie samorządu i wyślij go na adres: rekrutacja.summerschool@gmail.com  do 27.11.2008r.!!!!

O terminie rozmowy rekrutacyjnej poinformujemy Cię mailowo!
Czekamy na Ciebie!

Adres WWW: http://www.samorzad.ue.wroc.pl/