Znajdź się wśród życzliwych

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Jednym z najważniejszych punktów dnia na kampusie UE będzie Konkurs na Najżyczliwszą Twarz Kampusu (NTK). Wszyscy przechodzący zostaną sfotografowani. Jury wybierze trójkę najsympatyczniejszych. Zostaną nagrodzeni upominkami uczelnianymi 26 listopada w Biurze Promocji uczelni.
Cały dzień będzie trwało Darmowe Przytulanie (DP). Agenci życzliwości zafundują przechodzącym przez kampus Życzliwy Uścisk Wesołego Misia (UWM). Uściśnięci odejdą zaopatrzeni w życzliwy balon.
W kampusie stanie również Monidło czyli twarz w okienku. Ze zdjęć powstanie plakat, widoczny na terenie kampusu do końca roku i przypomniany w trakcie Ekonomaliów 2009.
Znajdzie się również miejsce dla Życzliwej Niewidzialnej Dłoni - czyli odcisków dłoni umazanych w farbie na posterze. Ile śladów sympatyków akcji wejdzie na jedną planszę? Spróbujmy pobić rekord.

Jednocześnie studenci z Polski i zagranicy będą rozdawali przechodniom życzliwe gadżety.