Inteligencja Finansowa - znajdź drogę do bogactwa

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Nastały czasy kryzysu ekonomicznego. Waluty i giełda szaleją. Rządy państw chcą wspierać rynki finansowe. Jednostki funduszy inwestycyjnych tracą na wartości. Mądre inwestowanie nigdy nie było łatwe...a jak jest teraz?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź podczas projektu „Inteligencja Finansowa" organizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, zapisy k.szczakiel@sfbcc.wroclaw.pl

2 grudnia - wtorek

12:30-14.00
„Biznes plan na życie" – skuteczne planowanie finansów osobistych.
Bartosz Mazurek, Dyrektor Zarządzający Szkoła Inwestowania

„Oazy podatkowe"
Krzysztof  Krawczyk

14.30-16.30;
„Pewnie jak w Banku". – mity, a rzeczywistość.
Bogusław Niemczyk; Dyrektor Oddziału ING Wrocław

3 grudnia - środa

14:30-18.00
Polski rynek finansowy w XXI wieku. Pozyskiwanie kapitału.
Tomasz Maślanka; Prezes Zarządu Certus Capital Sp. z o.o.

Natalia Śmieja, Maciej Półrolnik – Analitycy z WDM S.A.

Klaudia Magierowska, Dyrektor Zarządzający CashFlow Consulting

TURNIEJ GRY CASHFLOW

4 grudnia - czwartek

10.00-12.00
Programy inwestycyjno-oszczędnościowe – wyprzedzaj rzeczywistość.
Maciej Karsznia; Dyrektor Zarządzający Blue Money.

Turniej gry „Cashflow" - zmierz się z innymi i sprawdź czy potrafisz inwestować. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy: s.straube@sfbcc.wroclaw.pl

Gra "Cashflow" uczy umiejętności finansowych poprzez zabawę, powtarzanie i akcję. "Cashflow 101" nie jest zabawką - jest czymś więcej niż tylko grą. Jest ona tak unikalna, że została opatentowana. Postawi przed Tobą wyzwania i nauczy myśleć tak, jak myślą bogaci ludzie.
Zdobycie umiejętności związanych z pieniędzmi może być bardzo cenne w prawdziwym świecie. Zaleta "Cashflow 101" polega na tym, że nabywasz finansowej inteligencji, grając pieniędzmi należącymi do gry.

Konkurs wiedzy – krzyżówka.

Krzyżówka do pobrania: http://www.sendspace.pl/file/vioX3ul7/

Niebawem rusza konkurs wiedzy z zakresu finansów i rynków kapitałowych. Uczestnicy staną przed nie lada trudnym zadaniem. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w rywalizacji będzie musiał rozwiązać krzyżówkę ułożoną przez specjalistów ze Szkoły Inwestowania (http://www.szkolainwestowania.pl/  ). Krzyżówkę będzie można znaleźć w wielu miejscach na wrocławskich uczelniach (Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Wrocławska, Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Handlowa) oraz pobrać ze strony  http://www.inteligencja-finansowa.org.pl/  . Na najlepszych czekają nagrody: 50 słowników Oxford, a dla zwycięscy przewidziana jest nagroda główna egzamin i certyfikat zawodowy European Financial Guide ® o wartości 1950 zł

Nagrody ufundował Bank ING, a sponsorem nagrody głównej jest Szkoła Inwestowania ®
Rozwiązane krzyżówki można wysyłać drogą mailową na adres
: konkurswiedzy@gmail.com  do 10 grudnia 2008 r.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowywanym przez nas projekcie, gdzie prócz nagród, główną wygraną jest przede wszystkim nieoceniona porcja wiedzy oraz dobra zabawa!!!

Zespół Inteligencja Finansowa 2008