"Dżamp weekendowy" wyjazd dla studentów niepełnosprawnych z dolnośląskich uczelni

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
będziemy gościć (5 - 7.12.2008r.) w ośrodku Panorama w Krynicy Górskiej. Do dyspozycji uczestników będzie między innymi basen, jacuzzi, sauna i bilard. W programie także codzienne wycieczki po Beskidzie Sądeckim i Słowacji. Wieczorami natomiast integracja z prawdziwego zdarzenia. Swoje przybycie potwierdził sam Mikołaj i jego elfy. Nie możesz tego przegapić! Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www.dzamp.org   Udział w wyjeździe jest w pełni finansowany ze środków PFRON. Wymagamy jedynie 50 zł kaucji.