MATSURI – pierwszy dzień japoński na UE

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Od 11.30 do 13.00 w sali 103E szkolenie - "Prawdziwe oblicze kultury i biznesu Japonii". Prowadzi je doświadczona w negocjacjach gospodarczych z Japończykami osoba - Pani Monika Szyszka.

Od 15.00 do 16.30 w sali 202A drugie szkolenie-prezentacja - "Japoński na wesoło". Poprowadzą je Karolina i Wiktor z Koła Naukowego KAIZEN. Oboje wiele miesięcy spędzili w Japonii, świetnie znają Japoński i na pewno z dużą dozą humoru przekażą ciekawe rzeczy :)

A już o 17.30 w 1P zacznie się Wieczór z filmem japońskim - będzie jeden film fabularny oraz dwa Anime :)

Z obu szkoleń każdy, kto przyjdzie otrzyma certyfikat

Rozlosujemy wiele atrakcyjnych nagród - m.in. gadżety prosto z Japonii, a także wiele zaproszeń do Restauracji Japońskich we Wrocławiu (zaproszenia ufundowały "Planet Sushi", "Sakana" oraz "Darea").

Liczba miejsc nieograniczona (no chyba, że uczelnianymi murami ;)  )

szczegóły również dostępne na www.kaizen.ue.wroc.pl