Akademia analizy technicznej

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na konferencję pt. „Akademia Analizy Technicznej”. W środę 10 grudnia w sali 3P od godziny 13.00 nadarzy się niespotykana okazja spotkania największych praktyków specjalizujących się w analizie technicznej. Pierwszym z nich będzie Paweł Danielewicz, makler z BZWBK, autor najlepszej polskiej książki („Geometria Fibonacciego”) poruszającej temat wykorzystania współczynników Fibonacciego w realnych transakcjach. Temat jego wystąpienia to: „Techniki Fibonacciego we współczesnej analizie technicznej”.
Drugim prelegentem jest profesjonalny trader oraz prezes spółki Europartner, Pan Rafał Glinicki. Warto również nadmienić, iż Pan Glinicki zajął miejsce w pierwszej dziesiątce na świecie, jako najlepszy reprezentant Polski zawodów World Top Investor 2007-2008.
Ponadto, imprezie będzie towarzyszyć cykl szkoleń prowadzonych przez praktyków rynku z Koła Naukowego Rynku Kapitałowego Hossa ProCapital.

1. Krzysztof Chodorowski - "Jak grać i zarabiać na rynku kontraktów terminowych - środa 18.30 - 20.00
2. Maciej Pietraszkiewicz - "Świece japońskie jako idealne narzędzie inicjacji transakcji" czwartek 15.30 - 17.00
3. Tomasz Mitoraj - "Zaawansowana Analiza Techniczna" czwartek 18.30 - 20.00.
Zapisy na warsztaty będziemy przyjmować przez naszą stronę internetową www.hossa.ue.wroc.pl