Zdaj z Personą

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Pewnie często marzysz, by jednym kliknięciem skopiować sobie do mózgu całą zawartość podręcznika, albo zasypiasz z książką pod poduszką z nadzieją, że w nocy wszystko samo wejdzie do głowy... Ale nie ma tak dobrze. Nie nauczysz się niczego bez chociażby odrobiny wysiłku. A czyż nie warto by było nauczyć się go zminimalizować?

Już po raz trzeci na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu rusza cykl szkoleń pt. "Zdaj z Personą" organizowany przez Koło Naukowe Zarządzania Kadrami Persona.

Podczas ok 12 warsztatów specjaliści z różnych dziedzin będą przygotowywali nas do egzaminacyjnych zmagań. Studenci wszystkich wrocławskich uczelni będą mogli poznać tajniki metod zapamiętywania, nauczą się efektywnie zarządzać czasem, walczyć ze swym stresem, a także motywować siebie i innych. Przecież "chcieć znaczy móc". Zwieńczeniem wydarzenia będą warsztaty taneczne oraz joga.

Patronat honorowy nad projektem objął prof. zw. dr hab. Bogusław Fiedor, rektor uniwersytetu ekonomicznego we Wrocławiu, natomiast patronat naukowy - prof. dr hab. Tadeusz Listwan -Kierownik katedry Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegółowe informacje i zapisy na warsztaty na stronie: www.zdajzpersona.pl

HARMONOGRAM

Dzień 1 – 09.12.2008
- Motywacja
Masz problemy z „zebraniem się do roboty”, a sama perspektywa wzięcia się do nauki przyprawia Cię o ból głowy? Staw czoła lenistwu! Weź udział w warsztatach technik motywacji, które nauczą Cię jak stawiać sobie ambitne cele i je skutecznie realizować. Uwierz w to, że potrafisz zdziałać dużo więcej!
- Zarządzanie czasem
Masz  problem z rozplanowaniem nauki? Zamiast siedzieć nad książkami sprzątasz pokój, przeglądasz naszą klasę, a gdy jest już za późno na naukę – idziesz do kościoła? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Nic prostszego – zapisz się na nasze szkolenie i naucz się efektywnie zarządzać swoim czasem.
- Jak dopasować metodę nauki do swojej osobowości
Jesteś flegmatykiem, sangwinikiem, czy może cholerykiem? Poznaj siebie i swoje możliwości, by nauczyć się, jak je w pełni wykorzystać.

Dzień 2 – 10.12.2008
- Mindmapping
 Pobudź obie półkule mózgu, poznaj nową metodę nauki – mindmapping Ogarnij całość – stwórz własną mapę w głowie!
- Mnemotechniki
Wiedzieć jest niczym, wyobrażać sobie – wszystkim! Możesz się o tym przekonać na własnej skórze. Poznaj techniki ułatwiające zapamiętywanie informacji poprzez skojarzenia.
- Trening pamięci
Naucz się jak optymalnie wykorzystywać swoją pamięć oraz jak zapamiętywać to, co trzeba, kiedy trzeba
- Autoprezentacja
Na samą myśl o wystąpieniu publicznym uginają się pod Tobą nogi? A może w trakcie poważnej rozmowy trzęsą Ci się ręce i myślisz o ucieczce? Naucz się opanowywać emocje i nie strać głowy-wskażemy Ci drogę do sukcesu!

Dzień 3 – 11.12.2008
- Be creative
Otwórz oczy, otwórz umysł, cokolwiek myślisz – pomyśl odwrotnie. Zapraszamy na kurs kreatywności.
- Taniec relaksacyjny
Po trudach związanych z sesją daj odpocząć duszy i ciału. Zapraszamy na kurs tańca relaksacyjnego, na którym doskonale zregenerujesz nadwątlone siły;)
- Walka ze stresem
Stres towarzyszy wszystkim studentom. większość jednak nie wie jak sobie z nim radzić. Jeżeli nie chcesz obgryzać paznokci, ani osiwieć w młodym wieku - zapisz się na nasze szkolenie! Z nami uwierzysz we własne siły i dowiesz się jak pokonać stres i poradzić sobie z sesyjną nerwicą
- Joga
Wstąp na ścieżkę jogi! To najlepsza droga do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu, poprawienia zdolności intelektualnych i twórczych
- Przepis na sukces
Akcja „nakarm swoją mądrość”  - poznaj dietę, która wzmocni Twoją pamięć i dostarczy Ci odpowiedniej ilości energii w czasie egzaminacyjnych zmagań.