Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

The Boston Consulting Group - prestiżowa firma doradztwa strategicznego, najlepszy pracodawca wśród firm konsultingowych, serdecznie zaprasza na:
BCG Day, środa 10 grudnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Przekonaj się na czym polega praca konsultanta strategicznego!
Do Twojego zespołu zgłasza się producent luksusowych aut sportowych z pytaniem, czy powinien wejść na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zadaniem studentów będzie wypracowanie praktycznego rozwiązania dla klienta, które da firmie przewagę nad konkurencją.
Przyjdź i pomóż nam podjąć właściwą decyzję!

Aby zapisać się na case study wyślij swoje CV w języku angielskim na adres: warsztat@bcg.com do dnia 8 grudnia 2008.

Uczestnicy case study otrzymają upominki od BCG, a zwycięska drużyna - atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy!!! Liczymy na Twoją obecność!
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół The Boston Consulting Group